Zboží dopravujeme následujícími způsoby
reklamní předmětyrazítkaslužbyakcekontaktyvše o násjak nakupovat
jméno
heslo
 
úvod cena: (košík prázdný)
     
 
 


a) naší vlastní dopravou
Vlastní doprava je možná jen v Praze a okolí.
Cena dopravy je 150 Kč bez DPH.
Při objednávce nad 1400 Kč bez DPH je rozvoz v Praze a okolí zdarma.

Standardní dodávka zboží znamená čekání prodávajícího max. 15 min. na zahájení přejímky zboží (po dovozu zboží na místo určení) a eventuální donáška zboží maximálně do 1. patra bez výtahu. K nestandardním dodávkám (delší čekací doba, donáška do vyšších pater) je dodavatel oprávněn účtovat částku 50 Kč za každých takto započatých 15 minut.


b) kurýrní službou PPL
PPL je dopravní společnost, která doručí objednané zboží kamkoliv v České republice, a to následující pracovní den od odeslání (expedici) zásilky. PPL obvykle doručuje zásilky v pracovní dny od 8 do 15 hod. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, dopravní služba se pokusí o doručení ještě následující 2 pracovní dny. Proto je tento způsob dopravy vhodný především pro ty, kteří jsou na uvedené adrese k zastižení dopoledne. V případě problémů s doručením kontaktujte centrálu PPL na tel. 225 331 500 nebo na stránkách https://www.ppl.cz zjistěte podle vašeho PSČ informace o depu, které zajišťuje doručení vaší zásilky.
Paušální dopravné za každý balík do 20kg je 200 Kč bez DPH. Při paletové zásilce individuální kalkulace dopravy.

Co neposíláme:
Neposíláme zboží, u kterého hrozí roztržení, vylití, prasknutí nebo jiné poškození vlivem přepravy.
APAP s.r.o. si vyhrazuje právo takové zboží z přepravy vyloučit. Zákazník bude o vyloučení zboží z přepravy informován před odesláním zásilky.


c) expresní dodávky do 4 hodin
V pracovní dny při objednávce od 8 do 13 hodin Vám naši kurýři z řad zdravotně postižených dopraví (po Praze) na váš stůl vše do váhy 20 kg. Rozměr balíku musí odpovídat přepravním podmínkám pražské MHD. Příplatek za expresní dodávku je 300 Kč (bez DPH).

LOGISTICKÝ PŘÍPLATEK 50 Kč - za opakovaný pokus o doručení zakázky z důvodu nezastižení zákazníka na udané adrese ve smluveném termínu dodávky.


d) Uloženka
Vyberte Uloženku, kam chcete zboží dopravit. Cena dopravy je uvedena u výběru.


Zboží dodáváme jen na území ČR.
 
 
emailový zpravodaj
DOPRAVA ZDARMA
do obcí v blízkosti Prahy,
seznam zde.


PRODEJNÍ SKLAD
APAP, s.r.o.
K Třebonicům 17
155 00 Praha 5-Řeporyje
tel.: 606 625 157
tel.: 245 008 960
Po-Pá 7:30 - 16:00 hod.

apap@apap.cz
 © APAP v5.62 (11-07-2022) REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ KARIÉRA OBCHODNÍ PODMÍNKY PROHLÁŠENÍ JAK NAKUPOVAT DOPRAVA VŠE O NÁS KONTAKTY INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ EET OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ GDPR CC data